Lohkot

Neljän joukkueen lohkot pelaavat yksinkertaisen ja kolmen joukkueen lohkot kaksinkertaisen alkulohkon. Allaolevista linkeistä löydät tarkemmat tiedot peleistä ja aikatauluista.

Uutuutena tänä vuonna jatkopelit löytyvät LIVE-tulospalvelusta

(http://www.wcok.fi/tulospalvelu) jonka päivitys alkaa 27.1. noin kello 13.00 alkaen.

Jatkopelikaavio
Kenttäkartta

Otteluohjelmat

Yleinen sarja
Naisten sarja
Hallitussarja

 

Yleinen sarja
Lohko YA (kenttä 1) Lohko YB (kenttä 2) Lohko YC (kenttä 3)
Susirajan legendat feat. OAMK pj:t öpicachy SIK Raiders
Droit OneStars   EPOn Pöhönäpartio Kyykkäprinsessat
Perintätoimisto   Eliittikumppanit PEniS
Taistelujaskat 2   Aivan Vitun Minttu Pyhäjoen Pommittajat
Lohko YD (kenttä 4) Lohko YE (kenttä 5) Lohko YF (kenttä 6)
STH SIK Bastards Black Satisfaction on Demand
Aina Häviää SIKin Kakarat Taistelujaskat 1
#yolo Ramppa Kalkattaa Team Möykkykala
SIK Godtier
Lohko YG (kenttä 7) Lohko YH (kenttä 8) Lohko YI (kenttä 9)
SuppoHauet Pinky-69 Tekniikan Ihmelapaset (T)
#swag.sm Kyykkää EI Osata Saatana Haukiem
TeeKun KyykkäKvartetti LaLa Loistava Iina ja Hullut Alkoholistit
Valokaari-ilmiö 18cmbnis Reserves
Lohko YJ (kenttä 17) Lohko YK ( kenttä 18) Lohko YL ( kenttä 19)
Kakkossaakat Syvärin Enkelit PAavolan Seudun KArjalaiset
M/S Dosetti Koneen fuksipalleroiset (T) SIK Karitsat
AiM_Porthos 18cmbnis Jugolan Veljekset
Psykoosit tulille Kauniit ja kiltit konelaiset
Lohko YM (kenttä 20) Lohko YN ( kenttä 21) Lohko YO ( kenttä 22)
anaalivandaalit AiM_Athos Blagitarius Blagiators
Isäntäklubi KEIJOT Pecsin Enkelit
OLK 2.0 AiM_Aramis   Portal Wombat
Royal Sherrynpolttamat
Lohko YP (kenttä 23)
Hanpit
Oliivi
Droit Twostar
Naisten sarja
Lohko NA (kenttä 10) Lohko NB (kenttä 11) Lohko NC (kenttä 12)
sNAPsi Oosyytit Minttupesät
HaukiKaunottaret Sutturat Viiniseura
TUHEROT OTA SuHan Naiset
Olutlutkat
Hallitussarja
Lohko HA (kenttä 13) Lohko HB (kenttä 14) Lohko HC (kenttä 15)
Verban Via Dolorosa ornOTYlogian otyMOLOginen alkuPERÄ Oulun Lääketieteelliset Kyykkääjät
12 Years A Slaavikyykkäjä EPO – norjalaisten suosikki OYYH
Matin KKK SLAIKKA Pääkaljaiset
Kissanpennut Kyykkeröt Blanko
Lohko HD (kenttä 16)
TEK
SIK Hallintoelimet
Arkkitehtoniset Kyykkä Veikot
Sexbätäng (T)

Yhteistyökumppanit